Wczytuję dane...

Podnóżki do pedicure (11)

Strona nr 1
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dbamy o to, żeby w asortymencie sklepu IMOSA nie zabrakło akcesoriów zwiększających komfort wykonywania zabiegów kosmetycznych. Jedną z naszych propozycji do salonów stylizacji paznokci stanowi podnóżek do pedicure w formie zarówno wałka, jak i stołka. To niesamowite udogodnienie, które powinno stanowić wyposażenie każdego gabinetu oferującego tego typu usługi.

Podnóżek do pedicure dla komfortu i bezpieczeństwa klienta

Prezentowane w tej kategorii produkty mają postać zarówno wałka, jak i stołka. Niezależnie od wybranego modelu, podnóżek zapewnia maksymalny komfort podczas zabiegu. Pozwala utrzymać nogę w dogodnej pozycji, co znacznie ułatwia wykonanie pedicure. To również spore udogodnienie dla klientki bądź klienta – można wygodnie oprzeć nogę, żeby kosmetyczka mogła zająć się stylizacją paznokci lub innymi zabiegami na stopy. Komfortowe warunki wykonywania tych czynności zdecydowanie wpływają na poprawę ich bezpieczeństwa.

Który podnóżek do pedicure wybrać?

Przede wszystkim należy dopasować model do konkretnego zastosowania i indywidualnych potrzeb. Równie ważne jest dostosowanie do dostępnej w salonie urody przestrzeni. Warto także postawić na połączenie doskonałych właściwości zarówno użytkowych, jak i estetycznych. Podnóżek (zarówno stołek, jak i wałek) do pedicure powinien być solidnie wykonany i wyprofilowany, żeby zapewniał komfortowe i stabilne oparcie nawet podczas wyjątkowo czasochłonnych zabiegów kosmetycznych. Nie bez znaczenia są również walory wizualne – meble kosmetyczne powinny być dopasowane do aranżacji gabinetu.

W ofercie mamy wałki i inne rodzaje podnóżków do pedicure w czerni, bieli oraz różu. Są one dostępne w kilku modelach o różnych kształtach i wielkościach. Dzięki temu sprawdzą się w salonach kosmetycznych urządzonych w stylu zarówno klasycznym, jak i nowoczesnym. Przy każdym artykule znajdują się fotografie oraz informacje o parametrach technicznych. Udostępniliśmy również formularz kontaktowy, za pomocą którego można przesłać pytania dotyczące konkretnego produktu.